Wiadomości Kosmetyczne

Organizatorem Forum Branży Kosmetycznej są Wiadomości Kosmetyczne – biznesowa redakcja wchodząca w skład Wydawnictwa Gospodarczego –  firmy komunikacji B2B, działającej w strukturach międzynarodowych. 

Wydawnictwo Gospodarcze zajmuje się dostarczaniem praktycznych i aktualnych informacji biznesowych za pomocą branżowych portali www.wiadomoscikosmetyczne.pl  i www.wiadomoscihandlowe.pl, magazynu biznesowego „Wiadomości Handlowe”.

Organizowane przez wydawnictwo konferencje, w tym Retail Trends – największe wydarzenie dla sektora FMCG , są miejscem nawiązywania i podtrzymywania cennych relacji.

Za pośrednictwem naszych nośników – gazet, portali, newsletterów, przekazujemy informacje o wydarzeniach konferencyjnych biznesowym odbiorcom. 

Wiadomości Kosmetyczne specjalizują się w branży kosmetycznej. Monitorują trendy i zjawiska  oraz zachodzące w sektorze kosmetycznym, dostarczają bieżących informacji o rynku kosmetycznym, prezentują działające na nim firmy i marki. Portal, webinary, konferencje i rankingi Perły Rynku Kosmetycznego, Drogeria Roku, Najlepszy Produkt oraz media społecznościowe tworzą platformę łączącą wszystkich uczestników rynku kosmetycznego.

Scroll to Top