PARTNER MERYTORYCZNY:

PARTNER DEBATY:

Nielsen jest globalną firmą, zajmującą się badaniem rynku oraz analizą danych, która dostarcza najbardziej kompletne i niezawodne dane dotyczące konsumentów i rynku na całym świecie. Łączymy własne dane Nielsena z danymi dostępnymi na rynku tak, aby dostarczać Klientom informacje o tym, co się dzieje w danej chwili, a także o tym, co się wydarzy w przyszłości i jak się z nią zmierzyć. Przez ostatnie 90 lat Nielsen dostarczał dane i analitykę opartą na naukowym rygorze i innowacjach, cały czas rozwijając nowe sposoby odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące rynku mediów, reklamy, handlu detalicznego i świata FMCG. Nielsen wchodzi w skład indeksu S&P 500 i jest obecny w ponad 100 krajach, obejmując swoim zasięgiem ponad 90% populacji Ziemi.
Od prawie 30 lat ubezpieczamy należności handlowe, czyli transakcje sprzedaży towarów i usług z odroczonym terminem płatności. Oferujemy paletę rozwiązań, pozwalających zabezpieczyć się przedsiębiorcom przed ryzykiem braku zapłaty przez ich kontrahentów. Udzielamy również gwarancje ubezpieczeniowe. Jesteśmy liderem rynku ubezpieczań należności handlowych w wymianie z krajami o podwyższonym ryzyku. Jako jedyny podmiot w Polsce oferujemy ubezpieczenia eksportowe gwarantowane przez Skarb Państwa.

WYSTAWCY:

Dermaglin - seria maseczek na bazie zielonej glinki kambryjskiej. To nowoczesna formuła połączona na bazie naturalnych surowców , które tworzą niepowtarzalne receptury. Składnikiem łączącym i charakteryzującym wszystkie produkty jest ZIELONA GLINKA KAMBRYJSKA, której zawartość stanowi ok 95% produktu. Zielona glinka kambryjska ma właściwości absorbcyjne, działa świetnie na trądzik, spowalnia procesy starzenia, a także dogłębnie odżywia i rozświetla skórę.

Firma ados cosmetics powstała w 1980 roku. Jesteśmy wiodącym producentem oferującym szeroką gamę lakierów i produktów do pielęgnacji paznokci oraz kosmetyków  do makijażu oczu, twarzy i ust. Wszystkie nasze marki: ados, art de Lautrec oraz Mr Nail, powstają ze starannie dobranych składników i odpowiadają najwyższym europejskim standardom. Konkurencyjne ceny oraz ciągły rozwój w dziedzinie obsługi klienta gwarantują satysfakcję wszystkim naszym odbiorcom. Oferujemy również kosmetyki pod marką własną - Private Label. Nasze szerokie doświadczenie w tym zakresie obejmuje doradztwo przy wyborze opakowań poprzez dobór kolorystyki, aż po tworzenie i etykietowanie produktu finalnego.             

Zapraszamy do współpracy!

PATRONI: