PARTNER GENERALNY:

PARTNERZY:

www.pollenaewa.com.pl Fabryka Kosmetyków Pollena-Ewa S.A posiada blisko 100-letnie doświadczenie w produkcji kosmetyków. W swojej bogatej ofercie ma produkty do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała. Taki dobór asortymentu zapewnia więc kompleksową pielęgnację od „stóp do głów”.
Początki firmy sięgają 1919 roku, kiedy to dwaj przedsiębiorcy Hugo Güttel i Józef Wójtowicz założyli Fabrykę Mydła i Kosmetyków pod nazwą „Hugo Güttel” z siedzibą w Łodzi. Przez lata oferta asortymentowa ewoluowała, ale nadrzędnym celem w jej przygotowaniu była zawsze wysoka jakość kosmetyków. Wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów pielęgnacyjnych i perfumeryjnych jest kontynuowane do dziś. Najnowsza seria dermokosmetyków Eva DERMO na problem skóry suchej i nadwrażliwej na czynniki zewnętrzne, szybko zyskała sympatię i zaufanie konsumentów.
Wysoką jakość przygotowywanych produktów zapewniają odpowiednio wyposażone laboratoria fizykochemiczne i mikrobiologiczne, wdrożony w 1996 roku system zarządzania jakością ISO 9001, a także produkcja zgodna z zasadami GMP certyfikowanymi przez posiadającą niemiecką i polską akredytację firmę TÜV Nord Polska. Fabryka Kosmetyków Pollena-Ewa S.A podejmuje się także produkcji na zlecenie klienta.
F.K. Pollena-Ewa S.A. Ul. Zachodnia 25 97-425 Zelów
Eurus Sp. z o.o. to nowoczesna i profesjonalnie zarządzana firma w 100% z polskim kapitałem. Powstała w 2008 roku. Zajmuje się importem oraz dystrybucją produktów na rynku polskim. Misją firmy jest dostarczanie konsumentom innowacyjnych produktów najwyższej jakości, podnoszących komfort życia.
Grupa SSI SCHÄFER jest wiodącym producentem rozwiązań z zakresu modułowych systemów magazynowych i logistycznych na skalę światową. W międzynarodowej siedzibie głównej w Neunkirchen, w 70 spółkach zagranicznych oraz w zakładach produkcyjnych w kraju i za granicą firma zatrudnia ponad 9000 pracowników. SSI SCHÄFER opracowuje innowacyjne koncepcje i rozwiązania dla branż, w odpowiedzi na indywidulane oczekiwania Klientów, na sześciu kontynentach i kształtuje w ten sposób rozwój i przyszłość intralogistyki.
Przedsiębiorstwo planuje, tworzy koncepcje i produkuje systemy dla magazynów, zakładów produkcyjnych, warsztatów i biur, manualne i automatyczne systemy magazynowe, przenośnikowe, komisjonujące i sortujące, a także rozwiązania z zakresu technologii gospodarowania odpadami i recyclingu. SSI SCHÄFER jest jednym z największych dostawców oprogramowania sterującego wewnątrzzakładowymi przepływami materiałów z utrzymaniem funkcjonalności. Ponad 1000 ekspertów IT projektuje wysoce wydajne aplikacje i służy doradztwem w zakresie inteligentnego łączenia komponentów oprogramowania i wyposażenia sprzętowego. Szerokie spektrum oprogramowania wraz z WAMAS® i SAP zabezpiecza wszystkie procesy łącznie z zarządzaniem magazynem i przepływami materiałów. Dzięki swoim rozwiązaniom SSI SCHÄFER optymalizuje wydajność Klienta oraz tworzy możliwość aktywnego zarządzania magazynem, przy zastosowaniu kluczowych wskaźników efektywności.
SSI SCHÄFER oferuję kompleksowe rozwiązania wewnątrzmagazynowe jako globalny generalny wykonawca. Zakres usług obejmuje planowanie i doradztwo, realizację instalacji pod klucz dopasowane do indywidulanych potrzeb Klienta oraz serwis i konserwację.
Firmę LD Stels Polska sp. z o.o. założono w 2014 roku jak nowy kierunek rozwoju firmy SIA LD Stels, która ma ponad 17-letnie doświadczenie w pracy na rynku kosmetycznym Łotwy. LD Stels Polska rozwija się w 2 głównych obszarach: B2C i B2B.
B2C Pierwszy firmowy sklep -"Siberika" powstał w Poznaniu w 2015 roku. Dziś kosmetyczna sieć posiada 8 sklepów w centrach i innych miejscach miast(3 w Warszawie,5 w Poznaniu),a także uruchomiono sklep internetowy: www.siberika.eu
B2B Jednocześnie z rozwojem własnej sieci, LD Stels Polska pomyślnie rozpoczęła współpracę z siecią Carrefour Polska. Od 2017 roku celem firmy jest aktywny rozwój dystrybucji.Firma jest oficjalnym przedstawicielem wielu międzynarodowych marek w Unii Europejskiej.Wśród kluczowych partnerów można wymienić "EO Laboratorie" –markę opartą na naturalnych i certyfikowanych składnikach, "Le Cafe de Beaute"–markę z pielęgnacyjną ,naturalną kosmetyką dla skóry i włosów, robioną ręcznie, i "Fitocоsmetic "– marka oferująca naturalne produkty dla domowego SPA.
MiaCalnea® to marka sygnująca linię produktów przeznaczonych do pielęgnacji oraz ochrony pięt i stóp, nie mniej w ofercie ma również przełomowe i opatentowane narzędzia antycelulitowe – MiaCalnea® CeluStoper™. Produkty spod znaku MiaCalnea® w zdecydowanej większości wykonane są przy użyciu naturalnych materiałów (tj. certyfikowane drewno, kwarc, kauczuk). Dzięki temu marka MiaCalnea® doskonale wpasowuje się w ideę świadomej ochrony środowiska posiadając dodatkowo certyfikat FSC® i PEFC®. Unikatowa opatentowana powłoka antybakteryjna SILD® Antibacterial Protection zapewnia bezpieczeństwo użytkowania produktów. Ich jakość, dbałość o Klienta, ekologia oraz innowacyjność docenione zostały wielokrotnie przez niezależne organizacje. Więcej informacji na www.miacalnea.com lub www.facebook.com/MiaCalnea
Producent kosmetyków kolorowych, preparatów do pielęgnacji i zdobienia paznokci www.ados.pl. Lider na polskim rynku w produkcji lakierów do paznokci. W swoim portfolio posiada trzy brandy: główny - ados cosmetics, premium - art de Lautrec - charakteryzujący się wysoką jakością kosmetyków oraz Mr Nail - wyspecjalizowany w preparatach do paznokci. W ofercie znajdują się także produkty wykonywane pod marką własną (Private Label) zgodnie z oczekiwaniami klienta. Ados prowadzi sprzedaż na rynku krajowym i zagranicznym w kanale nowoczesnym jak również tradycyjnym. Misją firmy jest dążenie do osiągnięcia i utrzymanie zaufania oraz zadowolenia klientów, poprzez wytwarzanie produktów o wysokiej jakości, bezpiecznych dla zdrowia oraz zgodnych z najnowszymi trendami mody.
Michel Laboratory, to firma produkcyjno – handlowa, posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży. Jako nieliczni na polskim rynku kosmetycznym specjalizujemy się w tworzeniu produktu od A do Z, w opracowaniu i produkcji kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji paznokci oraz pomadek ochronnych do ust. Zdobyta duża wiedza i doświadczenie oraz możliwości produkcyjne umożliwiają nam świadczenie usług w sektorze Private Label. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, oferując kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę oraz najwyższą jakość produktu. Staramy się naszą ofertę idealnie dopasować do potrzeb Klienta i zaoferować konkurencyjną cenę, pracując w oparciu o ceryfikat GMP i EN ISO 22716:2007. Od 2015 roku oferujemy także kosmetyki do pielęgnacji ciała naszej marki Bioteq. Balsamy do ust marki Bioteq, w oryginalnym opakowaniu w kształcie kulki, zdobyły prestizową nagrodę Qltowy Kosmetyk 2017. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej www.michellaboratory.com
Grupa ŚWIT - sprawdzony partner w biznesie
Grupa ŚWIT już od ponad 70 lat specjalizuje się w produkcji kosmetyków i detergentów oraz różnorodnych usługach dla biznesu. Podmiotem dominującym Grupy jest Spółdzielnia ŚWIT, jedna z najstarszych polskich firm kosmetycznych, istniejąca nieprzerwanie od 1944 roku. W skład Grupy wchodzą: ŚWIT Pharma – producent i dystrybutor kosmetyków i chemii gospodarczej; ŚWIT Service – producent marek własnych, dostawca usług okołoprodukcyjnych, poligraficznych, leasingowych i szkoleniowych; GP Plast – producent tub i opakowań kosmetycznych.

Inwestycja w fabrykę Colgate-Palmolive
W kwietniu 2016 roku Grupa ŚWIT kupiła od firmy Colgate-Palmolive jeden z najnowocześniejszych i najbardziej zautomatyzowanych zakładów produkcyjnych w Polsce. Obiekt, o powierzchni blisko 6 ha mieści się w Halinowie k. Warszawy i jest przystosowany do produkcji i konfekcjonowania m.in. płynów, szamponów, żeli, past oraz proszków. W halach produkcyjnych, o łącznej powierzchni 10 tys. metrów, znajdują się linie produkcyjne nowej generacji, przeznaczone m.in. do: mieszania, rozpuszczania, homogenizowania, filtracji, przesiewania oraz rozlewu i konfekcjonowania produktów. Fabryka jest wyposażona w automatyczne systemy aparatury kontrolno-pomiarowej, dzięki którym cały proces produkcji jest na bieżąco nadzorowany pod względem najwyższych standardów jakości. Na terenie zakładu znajduje się także nowoczesne laboratorium chemiczno-mikrobiologiczne. W nowej fabryce produkowane są m.in. żele, mydła w płynie, szampony, płyny do mycia naczyń, płyny do prania, płyny do płukania i płyny do higieny jamy ustnej. Nabycie zakładu produkcyjnego w Halinowie zwiększyło wydajność produkcyjną Grupy do ponad 110 mln szt. rocznie, plasując ŚWIT w gronie największych producentów kosmetyków w Polsce.
Nikt nie zna potrzeb kobiet lepiej niż... one same. Dlatego Lirene tworzą kobiety - ekspertki, które kierowane pasją odkrywania, opracowują innowacyjne formuły kosmetyków, abyś każdego dnia wyglądała i czuła się piękna. To kobiety takie jak Ty - zajęte, zabiegane, ceniące chwile dla siebie. A jednocześnie to światowej klasy ekspertki, które każdego dnia śledzą trendy i dokonują nowych odkryć, aby tworzyć wyjątkowe kosmetyki - dla Ciebie, a także dla siebie.
Kosmetyki Lirene to praktyczne innowacje dla kobiet poszukujących skutecznych produktów odpowiadających na realne potrzeby skóry. Bogata oferta pozwala dobrać odpowiedni dermoprogram w zależności od wieku czy typu cery. Kosmetyki Lirene pomagają stworzyć szybki, naturalny makijaż, błyskawicznie ujędrnić skórę ciała, "opalić nogi" w kilka minut czy wygładzić zmarszczki kremem liftingującym. To po prostu... innowacyjne pomysły na piękno!
WITAJ W ŚWIECIE PIĘKNA...

SUNEW Twój świat piękna

Firma stworzona przez kobiety, dla kobiet. Od ponad 10 lat dbamy o cery naszych klientek, badamy ich potrzeby i staranie selekcjonujmy kosmetyki wprowadzane na rynek. Wiemy, jak ważna dla kobiet jest zdrowa, piękna i rozświetlona skóra. Nie ma dla nas nic ważniejszego niż nieskazitelne cery i zadowolenie naszych klientek. 10 lat w profesjonalnej branży kosmetycznej pozwoliło nam na zdobycie ogromnego doświadczenia, a jednocześnie na bardzo dokładne poznanie kosmetyków linii profesjonalnych. Od 2 lat zdecydowaliśmy o wejściu na rynek detaliczny i współpracę z perfumeriami, drogeriami i aptekami. Do naszej oferty trafiły fantastyczne linie kosmetyków przeznaczone dla klientów indywidualnych między innymi linia SunewMed, która jest prawdziwym hitem na rynku. Oferujemy również, kosmetyki do kąpieli, kosmetyki świąteczne (sezonowe), zawsze starannie wyselekcjonowane, najwyższej jakości. Obecnie nasza linia drogeryjna trafia do takich krajów jak: Anglia, Niemcy, Słowacja, Czechy. Współpracujemy z sieciami Drogerie Polskie, Jasmin, Apteki DOZ, Apteki Wielkopolskie, Apteki Medicover.
ECODENTA – to pasty do zębów, które łączą w sobie moc natury i postęp naukowy. Stworzone są na bazie ekologicznych i naturalnych składników, bez szkodliwych środków spieniających i inwazyjnych surowców oczyszczających. Każda pasta do zębów Ecodenta wzbogacona jest o starannie wybrane ekologiczne ekstrakty roślinne, które pomagają rozwiązać specyficzne problemy higieny jamy ustnej.
Produkty do pielęgnacji jamy ustnej Ecodenta są dystrybuowane do ponad 15 krajów na całym świecie. Są szeroko znane i lubiane. Od kilku lat tę markę w kraju reprezentuje wyłączny dystrybutor firma ELEVITA POLAND.
ELEVITA POLAND – szybko się rozwijająca hurtownia kosmetyczna z Białegostoku, oferuje swoim klientom także kosmetyki innych marek, w znacznej większości naturalne, ekologiczne i certyfikowane.
Batiste to pochodząca z Wielkiej Brytanii marka wyspecjalizowana w produkcji suchych szamponów oraz produktów do stylizacji włosów.
Suche szampony Batiste błyskawicznie odświeżają fryzurę bez użycia wody, sprawiając, że włosy stają się czyste, miękkie, pachnące oraz zwiększają swoją objętość. Wyjątkowa formuła oparta na skrobi ryżowej nie wymaga wyczesywania – wystarczy spryskać włosy tuż u nasady a następnie wmasować produkt i ułożyć fryzurę. Batiste oferuje najszerszą gamę zapachów, wersje dostosowane do koloru włosów, ukrywające ślady siwizny i odrostów, zwiększające objętość oraz poręczne szampony w opakowania mini, które można przewozić w bagażu podręcznym.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów marka Batiste wprowadziła na rynek ekskluzywną linię produktów do stylizacji włosów na sucho - Batiste Stylist. Dzięki specjalnie opracowanej formule Batiste Stylist pozwala na szybką i jak nigdy dotąd łatwą zmianę stylizacji każdej fryzury.
Zaletą produktów marki Batiste jest możliwość używania ich na sucho, co w znacznym stopniu skraca czas przygotowania każdej stylizacji fryzury.
Podobnie jak suche szampony, produkty do stylizacji nanosimy na suche włosy a następnie, zakręcamy, prostujemy, lub nadajemy im teksturę i objętość.
Keratyna, olej Inca Inchi oraz witamina E, którymi zostały wzbogacone produkty z nowej linii do stylizacji sprawią, że włosy zyskają wymarzony wygląd i jednocześnie pozostaną naturalne, lśniące i odżywione.
Podążając za modowymi trendami marka Batiste od lat uczestniczy jako partner i oficjalny kreator fryzur podczas najważniejszych imprez modowych organizowanych w Polsce i za granicą.
Oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem produktów Batiste na Polskę jest firma Ocean Trade Sp z o.o.

Więcej na www.batiste.pl

HERLA to marka luksusowych kosmetyków o działaniu pielęgnacyjnym, łącząca najnowsze osiągnięcia nauki z bogactwem najcenniejszych naturalnych składników. Poprzez innowacyjne receptury, najwyższą jakość, potwierdzoną skuteczność i holistyczne podejście do pielęgnacji HERLA pomaga w osiągnięciu harmonii pomiędzy wewnętrznym i zewnętrznym pięknem.
Kosmetyki HERLA zawierają od 88% do 100% starannie wyselekcjonowanych składników naturalnych. Zaawansowane formuły bazujące na wyciagach roślinnych gwarantują najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo działania. Każdy produkt HERLA opatrzony jest informacją dotyczącą procentowej zawartości składników naturalnych. Receptury naszych produktów są opracowywane w Laboratorium HERLA. Nasze produkty nie zawierają: parabenów, oleju mineralnego, SLS i SLES oraz sztucznych barwników.
Każdy kosmetyk znajdujący się w naszej ofercie przeszedł niezbędne badania mikrobiologiczne i dermatologiczne. Ogromna większość składników naszych kosmetyków to certyfikowane surowce organiczne (certyfikat ECOCERT, COSMOS, NATRUE).
Nasze produkty to najwyższa jakość zamknięta w pięknych i luksusowych opakowaniach. Spójność i przemyślany design to niewątpliwie jeden z atutów marki. Wyróżnia nas elegancja, wysublimowany styl i niezwykle estetyczny charakter opakowań.
EVELINE COSMETICS – synonim sukcesu na rynkach międzynarodowych
Eveline Cosmetics to największy polski producent i eksporter kosmetyków. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz znajomości potrzeb konsumentek trafia w gusta kobiet na całym świecie. Dzisiaj marka Eveline jest obecna na wszystkich kontynentach w ponad 80 krajach i w planach ma dalszą ekspansję. Dynamiczny rozwój firmy na nowych rynkach oraz stałe umacnianie pozycji na świecie znajduje odzwierciedlenie w sprzedaży ponad 80 mln sztuk kosmetyków rocznie.
Eveline Cosmetics z roku na rok nieustannie zwiększa produkcję i wprowadza kosmetyki najnowszej generacji.
Kosmetyki Eveline to efekt pasji i zaangażowania w pracę ponad 500 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. W procesie wytwarzania produktów wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia światowej kosmetologii. Znajomość potrzeb konsumentów, innowacyjność produktów oraz wyważona relacja ceny do jakości decyduje o silnej pozycji marki na światowym rynku (80% sprzedaży stanowi eksport). Produkty są doskonale znane i chętnie kupowane tak w Polsce, jak i Francji, Hiszpanii, Niemczech, Rosji, na Ukrainie, w Kazachstanie, Hongkongu, Bułgarii, Portugalii, Holandii, Chorwacji, Kuwejcie, Arabii Saudyjskiej, Maroku, Egipcie, a także na Mauritiusie, w Singapurze i w Finlandii.
Sukces sprzedażowy Eveline jest wynikiem prawidłowo wybranej koncepcji produkcyjnej, marketingowej oraz handlowej. Będąc liderem na rynku, dbamy o zastosowanie innowacyjnych technologii, nowoczesny design opakowań, najwyższą jakość produktów poddawanych ciągłej kontroli, a także szybką reakcję na rynkowe trendy.
www.efektima.eu
Efektima działa od 2000 roku. Sama nazwa ‘Efektima’ kojarzy się, ze słowem ‘Efekt’, ponieważ właśnie takie są nasze kosmetyki i taka jest nasza firma – śledząca najnowsze osiągnięcia i tendencje w kosmetyce światowej, wykorzystująca skuteczne surowce, jednym słowem efektywna.
Posiadamy kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy. W naszym port folio jest mnóstwo wysokojakościowych produktów, z którego na pewno każdy wybierze coś dla siebie. Nieustannie pracujemy nad zaspokojeniem oczekiwań Klientów i z tą myślą opracowujemy nowe preparaty i nowe receptury. Jakość oraz ponadczasowość są dla nas sprawą priorytetową.
BodyBoom, to polska marka kosmetyczna założona w 2015 roku, która jako pierwsza wprowadziła na europejski rynek niezwykle popularny w Azji i Australii kosmetyk - peeling kawowy. Obecnie produkowane przez nią w Polsce peelingi kawowe, są najbardziej pożądanymi kosmetykami tego typu w Europie i na Bliskim Wschodzie. Bogaty, naturalny skład kosmetyków i niezwykłe efekty, jakie daje regularne stosowanie produktów, zyskały uznanie przez jury wielu plebiscytów branży kosmetycznej, również tych najbardziej prestiżowych.
Peeling kawowy BodyBoom występuje w kilku wariantach zapachowych: kokos, grejpfrut, truskawka, mango, banan, mięta, czekolada. W linii produkcyjnej marki oprócz flagowego produktu - peelingu kawowego, który dostępny jest również w wersji dla mężczyzn, znajdują się: balsam, masło antycellulitowe i dwie naturalne maski z glinki do ciała i do twarzy.
Działając od 1991 roku firma NEW ANNA COSMETICS (www.annacosmetics.com.pl) nieustannie tworzy niepowtarzalne linie preparatów do pielęgnacji włosów i ciała. Naszym celem jest tworzenie bezpiecznych, nowoczesnych produktów. Wierzymy w innowacje jako ważne źródło biznesu, w związku z tym przywiązujemy dużą wagę do kreatywnych rozwiązań. Oferując swoje produkty, pamiętamy o lojalności wobec Klientów, która jest dla nas podstawową miarą sukcesu. Jest ona najważniejszym wyznacznikiem potwierdzającym jakość i skuteczność naszych preparatów. Potrafimy skutecznie realizować indywidualne rozwiązania biznesowe zaspokajające potrzeby naszych Partnerów i ich Klientów. Posiadamy wykwalifikowaną Kadrę, która dba każdego dnia o najwyższy poziom współpracy z naszymi Partnerami Handlowymi. Tworzymy innowacyjne rozwiązania, dopasowując je do specyfiki rynku oraz Partnerów Handlowych.
Natural Fresh
od 1999 roku produkujemy odświeżacze powietrza na bazie bezpiecznych, naturalnych składników od sprawdzonych, europejskich dostawców spełniających rygorystyczne wymagania norm: REACH, CLP, ISO 9001 & ISO 22716. Własne laboratorium i dział R&D umożliwia rozwój marek własnych, tworzenie trendów i innowacyjnych rozwiązań rynkowych. Zaufali nam klienci z różnych stron świata a wśród nich: Michelin, Goodyear, Tesco, Carrefour, Kaufland, Penny Market i inni. Międzynarodowe audyty są gwarancją niezmiennej jakości produktów, użytej technologii i organizacji produkcji. Szeroka gama ponad 400 produktów pozwala na rozmaity wybór odświeżaczy do domu, biura, samochodu i profesjonalnej linii dla sektora HoReCa. Cechuje nas sprawdzona jakość, innowacyjna technologia i przystępna cena. Zaufaj nam by wspólnie rozwijać biznes na najwyższym europejskim poziomie.
H. Jofi jest przedstawicielem i wyłącznym importerem naturalnych i hypoalergicznych kosmetyków izraelskiej firmy Health&Beauty, produkowanych w oparciu o najnowsze zdobycze technologiczne i bazujących na aktywnych minerałach Morza Martwego w połączeniu z witaminami, naturalnymi ekstraktami roślinnymi i olejkami aromatycznymi. W swojej ofercie posiadamy ponad 200 produktów do kompleksowej pielęgnacji twarzy, włosów, ciała, rąk i stóp, a także z zakresu SPA/WELLNESS. Na wyróżnienie zasługuje bogata linia pielęgnacyjna skierowana do mężczyzn. Dla osób z problemami dermatologicznymi (łuszczyca, AZS, różne odmiany trądziku, egzemy itp.) oferujemy szereg rozwiązań terapeutyczno-pielęgnacyjnych. Seria PremiumLine jest odpowiedzią na wysokie wymagania klientów w kwestii pielęgnacji cery dojrzałej.  Kosmetyki firmy H&B są dostępne w ponad 70 krajach.  Po więcej informacji zapraszamy na  www.jofi1.pl
NATURTINT® to marka należąca do PHERGAL Laboratories dynamicznej firmy innowacyjnej w 100% hiszpańskiej, która dąży do zaoferowania klientom innowacyjnych, bezpiecznych produktów dermokosmetycznych. PHERGAL Laboratories jest obecny w 40 krajach na 5 kontynentach.
NATURTINT® jest oddany idei tworzenia naturalnie lepszych farb do włosów i od 20 lat skupia się na redukcji ilości środków chemicznych stosowanych w produktach koloryzujących. W zeszłym roku sprzedano ponad 8.000.000 produktów Naturtint. Wyłącznym przedstawicielem PHERGAL Laboratories w Polsce jest firma Giga Farm, Szczecin.
BeBrave Skincare & Challenge jest pierwszą specjalistyczną marką dedykowaną osobom aktywnym, tak by sprostać specyficznym wymaganiom ich skóry podczas aktywności fizycznej. Kosmetyki marki zostały stworzone przy współpracy grupy naukowców i specjalistów z wielu dziedzin takich jak dermatologia, medycyna estetyczna, kosmetologia oraz fizjologia wysiłku sportowego.   W rezultacie powstała linia kosmetyków nowej generacji ekspresowo przywracająca skórze poddanej aktywności fizycznej jej optymalne pH, a także dzięki unikalnemu łączeniu wyselekcjonowanych składników, preparaty BeBrave zapewniają doskonałe działanie prewencyjne, przeciwdziałające oznakom starzenia, destrukcyjnemu działaniu wolnych rodników, uszkodzeniom wywołanym promieniowaniem UV, a także pomagające skórze odzyskać jej młodość.   BeBrave to kosmetyki łączące 200 wyselekcjonowanych składników w optymalnych proporcjach i stężeniach. Formuły marki zawierają kompozycję naturalnych wyciągów roślinnych, antyoksydantów, protein, lipoptydów, substancji nawilżających, rozświetlających i szeregu witamin. Zastosowane technologie i proporcje łączenia nowoczesnych substancji z naturalnymi związkami i wyciągami roślinnymi, zostały dobrane tak by otrzymać ich synergiczne działanie.   W rezultacie zastosowania tych innowacyjnych kosmetyków pielęgnacyjnych skóra osób aktywnych fizycznie odzyskuje naturalną równowagę i promienieje zdrowiem.   www.bebrave.com.pl, https://web.facebook.com/BeBraveSkincare/ https://www.instagram.com/bebrave_cosmetics/
ZEW for men to kosmetyki dla mężczyzn z węglem drzewnym z Bieszczad, który uznawany jest za najsilniejszy absorbent występujący w naturze. Podczas kontaktu ze skórą, jego cząsteczki przyciągają zanieczyszczenia z powierzchni, a także z jej głębszych warstw. Węgiel, zawarty w produktach ZEW for men, pochodzi z dzikich bieszczadzkich lasów, z ostatnich wypalarni węgla, których tradycja sięga ponad 50 lat.
Marka ZEW for men powstała z pasji do podróży i miłości do gór i bezdroży, dlatego też jej kosmetyki wykonane są z naturalnych składników. Na linię ZEW for men składa się pięć mydeł o różnym przeznaczeniu - do włosów, golenia, brody, ciała i twarzy, mydło 3 w 1 (do twarzy, ciała i włosów – idealne w podróż) oraz balsam do brody i akcesoria: szczotka do brody, mydelniczka, kubek turystyczny.
Produkty ZEW for men doceniają zarówno tradycjonaliści jak i mężczyźni podążający za trendami. Tradycjonalistów przekonuje praktyczna i wydajna forma mydeł. Natomiast do mężczyzn podążających za trendami przemawia minimalistyczny design produktów. Produkty ZEW for men przeznaczone są jednocześnie dla mężczyzn preferujących gładko ogolone twarze oraz tych, którzy wolą bujne, starannie wypielęgnowane brody. Korzystają z nich przede wszystkim mężczyźni w wieku od 25 do 40 roku życia - dojrzali, wymagający, ceniący sobie dobry styl, dbający o siebie i swój wizerunek oraz doceniający fakt, że ZEW for men jest polską marką. Co ciekawe, kobiety stanowią znaczną część osób kupujących produkty ZEW for men, co wynika z tego, że uznają je za trafione prezenty dla partnerów i bliskich.
Marka ZEW for men od momentu premiery na rynku we wrześniu 2015 roku, prowadzi stałe, spójne i wyróżniające się na tle konkurencji działania marketingowe, aktywnie tworząc wokół marki społeczność ludzi kochających naturalne, oryginalne produkty i dziką, inspirującą naturę. Marka obecna jest na: www, Instagram, Facebook, Pinterest. Została doceniona zarówno przez klientów, jak i branżę zdobywając wyróżnienia w konkursach - mydło 3 w 1 ZEW for men zostało uznane przez redakcję Men’s Health jako największa innowację, a szczotka do brody ZEW for men za najlepszy gadżet w konkursie Men’s Health Produkt Roku 2017, mydło do ciała i twarzy ZEW for men zwyciężyło w konkursie Glamour Glammies 2016 w kategorii „Najlepszy, popularny kosmetyk dla mężczyzn”, a zestaw Brodacza ZEW for men za wyjątkowy design produktów został wyróżniony jako must have! podczas Łódź Design Festival 2016. O produktach ZEW for men pisały m.in.: Men’s Health, Playboy, CKM, Forbes, Puls Biznesu Weekend, InStyle, Glamour, Polityka.
Tarczyński S.A. to lider w produkcji kabanosów oraz potentat na rynku przetwórstwa mięsa wieprzowego i drobiowego w kategorii premium. Firmę wyróżniają innowacyjne rozwiązania oraz pasja do tworzenia wyrobów wysokiej jakości. Kabanosy, kiełbasy suche, przetwory z kurczaka oraz fileta o wysokiej mięsności i kruchości, szynki i wędzonki, salami, a także wyroby dojrzewające, to tylko część specjałów, które na stałe zagościły na stołach tysięcy Polaków. Dla marki Tarczyński istotą działalności jest kreowanie nowych trendów tak, aby w ręce konsumentów trafiały produkty najwyższej jakości, wyborne w smaku i praktyczne w zastosowaniu. To dlatego już od blisko 25 lat, firma implementuje niestandardowe formy pakowania oraz ekspozycji oparte o charakterystyczną, pomarańczową identyfikację marki.
Quad/Graphics Europe - pionier w dziedzinie druku- jest częścią amerykańskiego koncernu Quad/Graphics - jednej z największych drukarni na zachodniej półkuli. Jako największy dostawca usług poligraficznych w Europie oferuje zaawansowane usługi przygotowalni poligraficznej, w tym usługi obróbki cyfrowej, druku offsetowego rolowego i arkuszowego, produkcję standów i opakowań z kartonu i tektury, usługi introligatorskie i dystrybucję dla szerokiego grona Klientów. Firma oferuje klientom także druk wzbogacony o interaktywne technologie, które pozwalają pogodzić sprawdzone zalety tradycyjnych materiałów drukowanych z interaktywnym charakterem mediów elektronicznych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom klient może korzystać jednocześnie z kilku różnych kanałów dystrybucji. Quad/Graphics pomaga rozwijać się swoim partnerom biznesowym, tak, aby rozwijać się razem z nimi.
www Edenred jest światowym liderem w usługach przedpłaconych. Know-how i globalny zasięg pozwalają firmie wprowadzać na rynek innowacyjne produkty, usługi oraz serwisy online. Wsparcie Edenred obejmuje kompleksową obsługę Klienta oraz ekspertyzę prawno-podatkową. Edenred działa wielopłaszczyznowo i umiejętnie łączy innowacje, technologie z realiami biznesowymi Klientów. Nasi Klienci wysoko cenią indywidualne podejście Edenred, jakość obsługi i elastyczność w działaniu. Edenred na polskim rynku oferuje rozwiązania w trzech kategoriach: lojalność w biznesie, motywacja pracowników, zarządzanie wydatkami służbowymi. Grupa Edenred rozpoczęła działalność ponad 50 lat temu we Francji od wprowadzenia kuponów żywieniowych Ticket Restaurant®. Dzisiaj Grupa Edenred jest obecna w 42 krajach i obsługuje blisko 750 000 klientów oraz 43 miliony użytkowników swoich rozwiązań.
RABEN LOGISTICS POLSKA [www.raben-group.com] oferuje usługi z zakresu dystrybucji krajowej, międzynarodowej oraz kompleksowej obsługi logistycznej, a także frachtu morskiego i lotniczego. W Polsce firma istnieje już ponad ćwierć wieku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie i pozycja na rynku gwarantują świadczenie najwyższej jakości kompleksowych usług logistycznych. Funkcjonująca od wielu lat stabilna sieć oddziałów ułatwia szybkie i bezpieczne przemieszczanie przesyłek, zarówno w oparciu o 39 lokalizacji w Polsce, jak i o oddziały Grupy Raben w Europie, w krajach takich jak: Czechy, Estonia, Holandia, Niemcy, Litwa, Łotwa, Rumunia, Słowacja, Ukraina, Węgry i Włochy. RABEN LOGISTICS POLSKA zatrudnia ok. 3700 pracowników, dysponuje zróżnicowanymi magazynami o powierzchni około 500 tys. m2 i ma do swojej dyspozycji ponad 3000 nowoczesnych środków transportu. Raben zajmuje się obsługą wielu grup produktowych, min. artykułów spożywczych (wymagających kontrolowanej temperatury), FMCG, kosmetyków, artykułów przemysłowych, artykułów chemicznych, produktów niebezpiecznych.
Unicom International jest dystrybutorem oraz producentem opakowań dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego, spożywczego, detergentowego oraz innych. Firma dostarcza opakowania wykonane z tworzyw sztucznych, szkła oraz aluminium. Produkty oferowane są w różnych kształtach, pojemnościach i kolorach uwzględniając potrzeby oraz wymagania klienta. W standardowej ofercie można znaleźć opakowania UniAirless, opakowania pianotwórcze, pompki dozujące, rozpylacze, opakowania szklane, zakraplacze oraz wiele innych. Pełen katalog produktów oraz wszystkie nowości są dostępne na www.unicom.com.pl. Unicom International jest doświadczoną firmą na rynku międzynarodowym, co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów i usług.

PATRONI: