STRATEGIC PARTNER:

PROFESSIONAL PARTNER:

PARTNERS:

Fabryka Kosmetyków Pollena-Ewa S.A  posiada blisko 100-letnie doświadczenie w produkcji kosmetyków. W swojej bogatej ofercie ma produkty do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała. Taki dobór asortymentu zapewnia więc kompleksową pielęgnację od „stóp do głów”.

Początki firmy sięgają 1919 roku, kiedy to dwaj przedsiębiorcy Hugo Güttel i Józef Wójtowicz założyli  Fabrykę Mydła i Kosmetyków pod nazwą „Hugo Güttel” z siedzibą w Łodzi. Przez lata oferta asortymentowa ewoluowała, ale nadrzędnym celem w jej przygotowaniu była zawsze wysoka jakość kosmetyków. Wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów pielęgnacyjnych i perfumeryjnych jest kontynuowane do dziś. Najnowsza seria dermokosmetyków Eva DERMO na problem skóry suchej i nadwrażliwej na czynniki zewnętrzne, szybko zyskała sympatię i zaufanie konsumentów.

Wysoką jakość przygotowywanych produktów zapewniają odpowiednio wyposażone laboratoria fizykochemiczne i mikrobiologiczne, wdrożony w 1996 roku system zarządzania jakością ISO 9001, a także produkcja zgodna z zasadami GMP certyfikowanymi przez posiadającą niemiecką i polską akredytację firmę TÜV Nord Polska. Fabryka Kosmetyków Pollena-Ewa S.A  podejmuje się także produkcji na zlecenie klienta.

F.K. Pollena-Ewa S.A.
Ul. Zachodnia 25
97-425 Zelów
www.pollenaewa.com.pl
marketing@pollenaewa.com.pl

 

O MARCE

Filozofia G-synergie – natural beauty jest prosta: Wierzymy, że to co robimy może podważyć obowiązujący stan rzeczy. Staramy się myśleć inaczej niż inni.

NASZ CEL

Stawiamy sobie za cel spełnienie potrzeb kosmetycznych oraz

zapewnienie tego co jest dla człowieka i jego skóry i włosów najważniejsze, a więc: zdrowie, efekt, witalizm, blask, oraz łatwość i wygodę aplikacji.

NASZA MISJA

Tworzyć zaawansowane produkty dostępne dla każdego.

G-synergie dostarcza wysokiej jakości produkt w relatywnie niskiej cenie.

Produkt, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Adres strony: www.gsynergie.com

Naszym celem jest przekazanie Państwu produktów doskonałych, perfekcyjnych w swoich składach, opierających się na naturze i produkowanych w innowacyjnych technologiach.

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem i importerem koreańskich kosmetyków. W naszej ofercie znajduje się około 100 produktów. Mamy umowy na wyłączność dystrybucji na terenie całej Europy z 13 producentami z Korei Południowej. Produkty wybieramy bardzo skrupulatnie, zwracając szczególną uwagę na jakość i wyjątkowość składów.

W większości to niepowtarzalne formuły na skalę światową, przewyższające standardy przyjęte w europejskich laboratoriach.

Koreańska kosmetologia sięga przede wszystkim po bogactwo dostępne w naturze i łączy wielowiekowe doświadczenie z najnowocześniejszą technologią. Dlatego Korea stała się światowym liderem na rynku kosmetyków.

Wyselekcjonowane przez nas produkty zawierają między innymi: śluz ślimaka, ekstrakt ze ślimaka morskiego, ośle mleko, ekstrakt z nici pająka, ekstrakt z koników morskich, kolagen z płetwy rekina, ekstrakt z oleju aligatora, algi morskie, azjatyckie grzyby, minerały ze skał wulkanicznych i wyciągi z azjatyckich roślin.

Wszystkie nasze produkty posiadają Unijne Raporty Bezpieczeństwa. Każdy nasz produkt przechodzi długą drogę zanim trafi do klienta. Sprawdzamy składy, weryfikujemy i przeprowadzamy badania. Każdy kosmetyk musi spełnić normy unijne, całkowicie wykluczone są składniki szkodliwe.

Sprawdzana jest również legalność źródeł pozyskiwania składników. Producenci posiadają międzynarodowe certyfikaty, którymi muszą się wykazać przy ubieganiu się o Unijny Raport Bezpieczeństwa. Wszystkie składniki, które znajdują się w danym kosmetyku, widnieją na liście składników dopuszczonych w Unii Europejskiej.

http://www.admcosme.com/

Enchanted by traditional care rituals based on the richness of nature, more than a decade ago we founded Nitai company, creating a trend towards healthy, natural care. Today we are a leading distributor of natural, organic and oriental cosmetics as well as ecological cleaning products. Our knowledge, experience and continuous observation of market trends help us to select exceptional cosmetics, enthusiastically received by customers.

We are the exclusive distributor of brands appreciated and desired by customers, such as Mohani, Khadi, Acorelle, Tints of Nature, Feel Eco or Song of India. Thanks to a wide range of unique products, direct distribution, guaranteeing attractive prices and professional advice, we are trusted by more than 1000 customers, shops, retail chains, drugstores and pharmacies.

Do you want to enchance or diversify your offer? Looking for a trusted partner? Please contact our sales department: hurt@nitai.pl, +48 690 010 474.

PATRONAGE: