Marka Herbapol Polana – Złoty Partner Forum Branży Kosmetycznej 2021 Piękno z natury  

Marka Herbapol Polana to nowe na polskim rynku podejście do dbania o skórę, oparte na unikalnym programie dwukierunkowej pielęgnacji oferującej zarówno pielęgnację od zewnątrz – dzięki kosmetykom – jak i od wewnątrz – dzięki suplementom.  

Podstawą wszystkich produktów marki jest znana, choć niepozorna i nieodkryta do tej pory w kosmetyce, czerwona koniczyna. Zwana rośliną kobiet, jest niezwykle bogata w składniki aktywne i sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i odmłodzona. Jej ekstrakt, połączony z odpowiednio dobranymi wyciągami z ziół i kwiatów, stanowi podstawę 3 programów naturalnej pielęgnacji: NawilżanieRewitalizacja i Odmładzanie, z których każdy odpowiada na konkretne potrzeby skóry.  

Skuteczność produktów marki została potwierdzona badaniami, a ich opakowania zostały zaprojektowane z myślą o środowisku. Produkty Herbapol Polana to przyjemność naturalnej pielęgnacji; w ofercie marki konsumenci znajdą też produkty wegańskie. 

Marka Herbapol Polana zadebiutowała na polskim rynku pod koniec 2020 roku. Jej producentem jest firma „Herbapol-Lublin” S.A., która od 1949 roku czerpiąc inspirację z natury oferuje kolejnym pokoleniom konsumentów niezwykle smaczne, pełne aromatów, ale i wysokiej jakości, produkty. Portfolio spożywcze firmy obejmuje marki Herbapol, Big-Active, Zioła Mnicha oraz Nasza, w ramach których znajdują się kategorie herbatek ziołowych, owocowych, herbat zielonych, białych, czerwonych, czarnych, jak również syropów (owocowych i do mleka), napojów funkcjonalnych oraz produktów dżemowych.  

Poszerzenie oferty firmy „Herbapol-Lublin” S.A. o markę Herbapol Polana, obejmującą kosmetyki naturalne i suplementy diety, to odpowiedź na trendy i potrzeby konsumentów, którzy poszukują bezpiecznych i skutecznych sposobów dbania o siebie, z jednoczesnym wykorzystaniem bogatego doświadczenia i wiedzy producenta w zakresie dobroczynnego wpływu ziół i roślin na organizm. 

Po więcej informacji o marce zapraszamy na: www.herbapol-polana.com