„Nowe potrzeby konsumentów. Holistyczna pielęgnacja prosto z natury” – to tytuł rozmowy, którą podczas Forum Branży Kosmetycznej przeprowadzimy z Dianą Wasilewską, Beauty Category Managerem w firmie „Herbapol-Lublin”. Wiosenna edycja Forum odbędzie się już 22 czerwca w formule online, pod hasłem Piękno z natury.

Od kilku lat, zarówno w Polsce, jak i na świecie, segment naturalnych kosmetyków zyskuje na popularności. Równolegle z tym trendem rośnie świadomość konsumentów, którzy doskonale orientują się co powinno znajdować się w składzie produktów, aby zasługiwały na miano naturalnych, bezpiecznych, a przy tym skutecznych.

Jednocześnie coraz głośniej mówi się o tym, że piękny i zdrowy wygląd osiągniemy nie tylko używając kosmetyków odpowiadających na potrzeby skóry, ale także wspierając jej funkcjonowanie od wewnątrz, stosując suplementy diety.

W 2020 roku firma „Herbapol-Lublin” S.A., od ponad 70 lat kojarzona z inspirowanymi naturą produktami spożywczymi, wprowadziła na polski rynek markę Herbapol Polana, opartą na unikalnym koncepcie dwukierunkowej pielęgnacji.

Cały artykuł przeczytasz na portalu Wiadomości Kosmetyczne