PARTNERZY:

Grupa SSI SCHÄFER jest wiodącym producentem rozwiązań z zakresu modułowych systemów magazynowych i logistycznych na skalę światową. W międzynarodowej siedzibie głównej w Neunkirchen, w 80 spółkach zagranicznych oraz w zakładach produkcyjnych w kraju i za granicą firma zatrudnia ponad 9000 pracowników.

SSI SCHÄFER opracowuje innowacyjne koncepcje i rozwiązania dla branż, w odpowiedzi na indywidulane oczekiwania Klientów, na sześciu kontynentach i kształtuje w ten sposób rozwój i przyszłość intralogistyki.

Przedsiębiorstwo planuje, tworzy koncepcje i produkuje systemy dla magazynów, zakładów produkcyjnych, warsztatów i biur, manualne i automatyczne systemy magazynowe, przenośnikowe, komisjonujące i sortujące, a także rozwiązania z zakresu technologii gospodarowania odpadami i recyclingu. SSI SCHÄFER jest jednym z największych dostawców oprogramowania sterującego wewnątrzzakładowymi przepływami materiałów z utrzymaniem funkcjonalności. Ponad 1000 ekspertów IT projektuje wysoce wydajne aplikacje i służy doradztwem w zakresie inteligentnego łączenia komponentów oprogramowania i wyposażenia sprzętowego. Szerokie spektrum oprogramowania wraz z WAMAS® i SAP zabezpiecza wszystkie procesy łącznie z zarządzaniem magazynem i przepływami materiałów. Dzięki swoim rozwiązaniom

SSI SCHÄFER optymalizuje wydajność Klienta oraz tworzy możliwość aktywnego zarządzania magazynem, przy zastosowaniu kluczowych wskaźników efektywności.  

SSI SCHÄFER oferuję kompleksowe rozwiązania wewnątrzmagazynowe jako globalny generalny wykonawca. Zakres usług obejmuje planowanie i doradztwo, realizację instalacji pod klucz dopasowane do indywidulanych potrzeb Klienta oraz serwis i konserwację.

RABEN LOGISTICS POLSKA oferuje usługi z zakresu dystrybucji krajowej, międzynarodowej oraz kompleksowej obsługi logistycznej, a także frachtu morskiego i lotniczego. W Polsce firma istnieje ponad 25 lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie i pozycja na rynku gwarantują świadczenie najwyższej jakości kompleksowych usług logistycznych. Zasoby spółki to ok. 3700 pracowników, zróżnicowane magazyny o pow. ok. 500 tys. m2 i ponad 3000 nowoczesnych środków transportu. Raben zajmuje się obsługą wielu grup produktowych, m.in. artykułów spożywczych, FMCG, kosmetyków, towarów przemysłowych i artykułów chemicznych oraz produktów niebezpiecznych. Funkcjonująca od lat stabilna sieć oddziałów ułatwia szybkie i bezpieczne przemieszczanie przesyłek, zarówno w  Polsce, jak i w Europie. Firma posiada certyfikaty jakości ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 (spełniający także normę HACCP), OHSAS 18001, SQAS oraz IFS.

www.raben-group.com

Fabryka Kosmetyków Pollena-Ewa S.A  posiada blisko 100-letnie doświadczenie w produkcji kosmetyków. W swojej bogatej ofercie ma produkty do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała. Taki dobór asortymentu zapewnia więc kompleksową pielęgnację od „stóp do głów”.

Początki firmy sięgają 1919 roku, kiedy to dwaj przedsiębiorcy Hugo Güttel i Józef Wójtowicz założyli  Fabrykę Mydła i Kosmetyków pod nazwą „Hugo Güttel” z siedzibą w Łodzi. Przez lata oferta asortymentowa ewoluowała, ale nadrzędnym celem w jej przygotowaniu była zawsze wysoka jakość kosmetyków. Wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów pielęgnacyjnych i perfumeryjnych jest kontynuowane do dziś. Najnowsza seria dermokosmetyków Eva DERMO na problem skóry suchej i nadwrażliwej na czynniki zewnętrzne, szybko zyskała sympatię i zaufanie konsumentów.

Wysoką jakość przygotowywanych produktów zapewniają odpowiednio wyposażone laboratoria fizykochemiczne i mikrobiologiczne, wdrożony w 1996 roku system zarządzania jakością ISO 9001, a także produkcja zgodna z zasadami GMP certyfikowanymi przez posiadającą niemiecką i polską akredytację firmę TÜV Nord Polska. Fabryka Kosmetyków Pollena-Ewa S.A  podejmuje się także produkcji na zlecenie klienta.

F.K. Pollena-Ewa S.A.
Ul. Zachodnia 25
97-425 Zelów
www.pollenaewa.com.pl
marketing@pollenaewa.com.pl

Luba sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się, polską firmą wyspecjalizowaną w produkcji chusteczek nawilżanych oraz nawilżanych papierów toaletowych.

Marki Luba, Buba Luba oraz Clean Project odpowiadają potrzebom współczesnych zabieganych kobiet i są ich sprzymierzeńcem w codziennej walce o czystość i higienę.

Wykorzystane w produktach receptury oparte są o łagodne i bezpieczne składniki oraz naturalne włókniny nowej generacji.

Bezpieczeństwo i jakość produktów potwierdzają międzynarodowe certyfikaty BRC oraz GMP.

Batiste to najbardziej znana na świecie marka suchych szamponów.

Suche szampony Batiste błyskawicznie odświeżają fryzurę bez użycia wody, sprawiając, że włosy stają się czyste, miękkie, pachnące i  wyraźnie zwiększają swoją objętość.

Wyjątkowa formuła produktu oparta na skrobi ryżowej nie wymaga wyczesywania – wystarczy spryskać  włosy u nasady, a następnie wmasować produkt.

Batiste oferuje najszerszą gamę zapachów, wersje dostosowane do koloru włosów, zwiększające objętość oraz poręczne szampony w opakowaniach mini, które można przewozić w bagażu podręcznym.

Ogromną zaletą suchych szamponów Batiste  są również  składy pozbawione soli aluminium, parabenów, SLS i innych detergentów.

W ostatnich latach marka  Batiste rozszerzyła asortyment o produkty do stylizacji włosów.

Oficjalnym dystrybutorem marki Batiste na Polskę jest OCEAN TRADE SP. Z O.O.

www.batiste.pl

Davi to działający od 1991 roku, znany dystrybutor kosmetyków i chemii gospodarczej z Wielkopolski. W ofercie posiada 12 tys. indeksów znanych marek. Dostarcza towar do 800 klientów w Wielkopolsce, na Dolnym Śląsku oraz w województwie łódzkim.

Profil działalności firmy Davi zmienia się. Coraz większego znaczenia w biznesie dystrybutora nabiera import. Firma poszukuje na świecie i sprowadza do Polski marki wyróżniające się składem i designem, wiele z nich to kosmetyki odpowiadające na modne trendy (naturalne składniki, certyfikaty eco). Dzięki Davi na nasz rynek trafiły już m.in. zapachy Parfums Saphir, kosmetyki pielęgnacyjne Byphasse, Instituto Espanol, Flor de Mayo, Ivy, Goji. Do sprzedaży na rynku masowym weszła także marka ekologicznych produktów higienicznych Gentle Day, znana dotychczas głównie z internetu.

http://davi.com.pl/

Efektima działa od 2000 roku. Sama nazwa ‘Efektima’ kojarzy się, ze słowem ‘Efekt’, ponieważ właśnie takie są nasze kosmetyki i taka jest nasza firma – śledząca najnowsze osiągnięcia i tendencje w kosmetyce światowej, wykorzystująca skuteczne surowce, jednym słowem efektywna.
Posiadamy kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy. W naszym port folio jest mnóstwo wysokojakościowych produktów, z którego na pewno każdy wybierze coś dla siebie.
Nieustannie pracujemy nad zaspokojeniem oczekiwań Klientów w kraju i za granicą, i z tą myślą opracowujemy nowe preparaty oraz nowe receptury. Jakość, a także ponadczasowość są dla nas sprawą priorytetową.

www.efektima.eu

MiaCalnea® to marka sygnująca linię produktów przeznaczonych do pielęgnacji oraz ochrony pięt i stóp, nie mniej w ofercie ma również przełomowe i opatentowane narzędzia antycelulitowe – MiaCalnea® CeluStoper™. Produkty spod znaku MiaCalnea® w zdecydowanej większości wykonane są przy użyciu  naturalnych materiałów (tj. certyfikowane drewno, kwarc, kauczuk). Dzięki temu marka MiaCalnea® doskonale wpasowuje się w ideę świadomej ochrony środowiska posiadając dodatkowo certyfikat FSC® i PEFC®. Unikatowa opatentowana powłoka antybakteryjna SILD® Antibacterial Protection zapewnia bezpieczeństwo użytkowania produktów. Ich jakość, dbałość o Klienta, ekologia oraz innowacyjność docenione zostały wielokrotnie przez niezależne organizacje. Więcej informacji na www.miacalnea.com lub www.facebook.com/MiaCalnea

PATRONI: